den 19 oktober 2017   Sök   Logga in
 
   Minimera

Denna databas används främst av Stockholmscrossen, Östra MX Serie och Mälarfräsen junior.
Men Östra MX medverkar gärna till användande i andra tävlingar.
Nyanmälan och ändring sker via menyvalet Tävlingar eller Stockholmcrossens anmälningsida

Listan på denna sida kan enkelt sorteras genom att klicka på kolumnrubriken.
För utskrift använd skrivarikonen längst ned till höger på denna sida.

Frågor eller synpunkter?
Kontakta Ove Ekengren, ove@indtech.se

Skapa Orbits-fil genom att klicka här
Då visas databasen som text i ett eget fönster.
Använd webläsarens Spara sida som ...


  

 Förardatabas MX 2017 Minimera
StartnummerFörnamnEfternamnKlubbLicenstypTransponder
1DouglasPetterssonSträngnäs AMSJunior1700329
2DennisLindqvistMK OrionSenior1274002
3PetraJohanssonMSK HammarenJunior6719592
3Maxvon SchotingGöta MSElit9048572
4JoachimN****nMSK HammarenSenior0
5KimLindströmSMK KolmårdenElit7833141
5PetraKåreVästerås MKSenior5126161
6RobertWinnanssonUpplands Väsby MKBredd0
7SebastianLorenzVästerås MKElit171589
8Hannes NorrSMK KolmårdenJunior6446600
12LisaArmandtBotkyrka MKSenior3649759
12MathiasCarlssonÖsthammars MKElit1423084
20EbbaWahlstedtJärva MKSenior8977760
21Nicole LogingerUppsala MKSenior3930348
21KevinOlsenAMF SödertäljeBredd6075509
23LinneaGustafssonMK OrionSenior7184672
24VictorLarssonUpplands Väsby MKElit5664561
26MaxLarssonKatrineholms MCCElit9384545
29Jimmie AllenUppsala MKElit7924196
30EbbaGarpedalNynäshamns MCKJunior5036777
32SaraPetterssonÖrebro MKJunior1741811
33BjörnAnderssonGöta MSElit203485
33CarolineBerglundNynäshamns MCKJunior5826200
34CasperLindholmLinköpings MSElit4966115
35LinusMånssonLinköpings MSElit405616
37LukasKahrleLinköpings MSElit1952823
40JonatanMattssonLinköpings MSElit2156703
41EmmilySmalsjöVästerås MKSenior2402654
41JonathanMagnussonHaninge MKElit9149908
42AlexandraGidlöf Åbågen MCKSenior1780224
43Sebastian MårtenssonLinköpings MSElit1549372
45MarcusJohanssonJärva MKSenior219793
46JosefineLarssonUppsala MKSenior1158949
48JosefineLarssonUlricehamns MKSenior1158949
51FredrikForsellJärva MKElit1813099
53FelixHellströmUppsala MKJunior3793396
54MattiasLidmanMSK HammarenSenior1957134
55InaPålssonJärva MKJunior1556301
55MarcusBerglundNynäshamns MCKJunior7835922
56CharlotteAnderssonVimmerby MSJunior2533757
59Max LiljaAlfta-Edsbyn MCKElit2546367
61MikaelaMathissonArlanda MCJunior0
65LinnJonssonSMK KungsörJunior6014137
66MattiasMensonenAlfta-Edsbyn MCKElit921008
70MaxEngblomUppsala MKJunior6707283
71Ludwig Lindefors SMK KolmårdenJunior5800098
72Viktor PerssonÅbågen MCKJunior6531999
73RikardHanssonGöta MSElit6363063
74JohanCarlssonVästerås MKElit0
74MoaVikströmMX StockholmJunior666307
75AndreasCarlssonSMK KolmårdenElit4478852
77MalinSöderbergTäby MKJunior7233791
80KenBengtsonJärva MKElit9609346
82OliviaRoxtorpSMK TierpJunior6746250
82SimonGustavssonSMK KolmårdenJunior2706017
85JenniferJohanssonGotlands MFJunior2822903
86NoaBjörkengVästerås MKElit5936119
87Daniel Olander Arlanda MCSenior7276033
89MarcusGöthenbergÅbågen MCKElit6733734
90FredrikSchelinÅbågen MCKElit951368
91FridaWimanMX WisbySenior49234
95EmilYtterbergMK OrionElit7224452
96FredrikKarlssonVästerås MKElit1363404
99SarahHolmertzFilipstads MC 6973937
100David KadestamUppsala MKElit8807822
101Isac Ekstrand Ålands MKJunior8295883
102RonnieWillenÅbågen MCKElit169437
104RasmusHesselbergÅbågen MCKElit968807
105EmilIsakssonVästerås MKJunior5657837
106OlleSundbergGöta MSElit1427238
108OliviaWinestedtTäby MKJunior7620655
109Emil HanebringGotlands MFElit8928917
110EricEnglundSMK SöderhamnJunior117574
114TimBlomgrenSMK VingåkerElit135053
116MatsÅkerblomGotlands MFElit9203106
117PontusWestlingMSK HammarenElit5944454
119NoelNysellMX WisbyJunior2376488
121RobertForsellJärva MKElit1617620
123MaxEngblomUppsala MKJunior6707283
125FredrikLindehallNynäshamns MCKElit4549955
126RobinNorbladFinspångs MSElit6719897
126MatildaHussUppsala MCKJunior434610
129AxelÄlvebrinkÖsthammars MKJunior0
130SebastianFriberg IsenborgUpplands Väsby MKJunior585716
132MattiasHäggÅbågen MCKElit344991
133Kevin HultmanVadstena MKJunior0
135CalleLewanderMX StockholmSenior8368376
137AlexanderErikssonSMK Östgöta MCJunior4389373
145TheoBroströmMX StockholmJunior5127048
151MartinKällerAlfta-Edsbyn MCKElit9896273
152EmilLöfgrenGöta MSElit7353396
153TimmyWernerssonLinköpings MSSenior9769463
155JonasBergströmGöta MSElit370
156NiklasPetterssonGöta MSElit7955042
157Jakob EklundJärva MKJunior1360999
157GabriellaSamuelssonGotlands MFSenior0
158BirgittaGranströmUmeå AK 7784740
159KewinPalmerVärmdö MKJunior140964
161KevinFlodbergVästerås MKJunior6014137
169PontusLindbladHaninge MKJunior971405
172SimonKernenKatrineholms MCCJunior5811158
183LeoEnegårdUpplands Väsby MKJunior130249
185JonathanGustafssonSMK VingåkerBredd2809139
186TobiasAnderssonSMK KolmårdenElit7049447
189HampusJohanssonHaninge MKJunior6342938
194JimmiSassiNynäshamns MCKSenior0
201SamRydingMSK HammarenBredd1161806
202TobiasSörenssonArlanda MCElit3460341
208JoakimBäckmanUppsala MKJunior2193449
212FilipBäckArlanda MCJunior5754891
216TommiSvenssonFinspångs MSJunior5483145
220MartinDannelindHaninge MKJunior9531368
223LucasHedbergHaninge MKJunior4836264
226AntonLundgrenHaninge MKElit9755994
236Anders SjöbladÅsätra MKSenior0
242LucasÖnnerdalKatrineholms MCCJunior7250994
244LukasStrömKatrineholms MCCElit1872711
246DennisAnderssonHaninge MKSenior0
250KristerAhlundMälarö MCKJunior6114861
252Andreas TörnqvistAMF SödertäljeSenior466957
255DennisÄhlmanSMK Östgöta MCSenior4576877
256MaxEnegårdUpplands Väsby MKElit1762756
263AlexanderPalmerJärva MKJunior2263062
268RobinSundellSMK SöderhamnElit3559070
272MartinGrönnslettSMK SödermanlandJunior8657387
273EmilBobergUppsala MKJunior7683760
275AlexanderLinderKatrineholms MCCJunior1675996
282HampusKahrleLinköpings MSElit482564
287Pelle GabrielssonTellGotlands MFJunior9830413
288NathalieBlomMX StockholmJunior2559477
292JoacimCleminLinköpings MSElit6440905
294ViktorBjörklundVästerås MKElit3357488
297JonathanHirveläMSK HammarenBredd47424445
298LinusKihlbergFinspångs MSJunior3589911
299TomSöderströmNyköpings MSElit4402049
307FeliciaWedénUppsala MKJunior9563696
315IsakSköldArlanda MCJunior7776552
317ViktorEklöfSMK Östgöta MCJunior2303812
321JonasStorkSMK TierpBredd6241166
322GunnarPetterssonArlanda MCBredd6660269
323JohanDe briantéGnesta MKSenior1309051
324HugoJohanssonUpplands Väsby MKBredd1493132
325PhilipFlintbergFinspångs MSBredd7989511
326JonathanLarssonJärva MKBredd3839084
327KristerEklundNynäshamns MCKBredd0
328AlexanderMarchettiMSK HammarenBredd0
329TomLundgrenMX WisbyBredd0
330JoakimErikssonMX StockholmBredd3707750
331VictorVestlundBotkyrka MKBredd0
332MathiasLindhGöta MSBredd5336886
333DanneFribergGöta MSSenior0
334PatrikHedinLudvika MXSenior1925943
335MarcusSvanströmUppsala MCKBredd1526616
336MartinKarlssonSMK VingåkerBredd9284337
337AntonNorgrenKatrineholms MCCJunior2162472
338JoakimÅgrenVärmdö MKBredd106622
339ArtoKarppinenMX StockholmBredd9486380
340Morgan PetterssonUpplands Väsby MKBredd3502812
341OskarYtterbergMK OrionBredd7895251
342MickeVesterlund MK OrionBredd0
343KjellEngstrandNord-Syd MKBredd1279146
344JesperHultmanLinköpings MSElit3685930
345PhilipAnderssonFMCK GotlandBredd7246553
346Kenneth " Putte"LantzUpplands Väsby MKBredd5575402
347ThomasEnqvistSMK SödermanlandBredd9773464
348MicaelCarlberMSK HammarenEngång6022187
349Alexander WiklundUppsala MKElit3661781
350PeterMathissonArlanda MCBredd4487218
351JonasSjöbeckMK OrionBredd8296372
352AndreasStrömHaninge MKBredd0
353MaxNilssonNynäshamns MCKBredd4743382
354RobinWimanMK OrionBredd0
355ChristoferMoriczTäby MKBredd8275925
356RobinBeausang MK OrionSenior671328
357GustavArthurssonArlanda MCBredd1833513
358LisaEnvallSMK SödermanlandJunior1175546
359JoakimWennergrenÅsätra MKBredd0
360AndreasLindgrenVärmdö MKBredd615278
361EmilWijgårdVästerås MKBredd6789087
362JohanEklundMX StockholmBredd8841259
363NicolasSkoglundArlanda MCElit4547362
364PontusAnderssonTäby MKBredd6410110
365DanielTörnqvistAMF SödertäljeBredd5856150
366JoakimPetterssonKatrineholms MCCJunior8959794
367MikaelLandfeldtUpplands Väsby MKBredd7358067
368ZebastianForsbackaSala MSKJunior0
369AntonSagrénMX Stockholm 0
370LasseEkbergNynäshamns MCKBredd7947637
371JakobRohdinMK OrionBredd5749304
372Mikael BergUppsala MKBredd3083393
373JanPetterssonMSK HammarenBredd0
374JoakimWestonMK OrionSenior6721585
375JohanVibergUppsala MKBredd1104931
376DennisAnderssonSträngnäs AMSBredd5040874
377PärOlssonÖsthammars MKSenior1200367
378MagnusStrömGöta MSBredd1394957
379FelixNilssonLinköpings MSBredd538721
380KevinLindbergLinköpings MSBredd9050581
381RobertAllenÅsätra MKBredd1220209
382KennyJanssonGöta MSBredd0
383LucasAnderssonJärva MKSenior0
384Victor WassLinköpings MSBredd3968840
385JohanEngstrandMSK HammarenBredd5996254
386Martin GranqvistMX StockholmBredd5374511
387MaxAndersson MolinLinköpings MSJunior8098994
388PatrikMasterworksRödeby CKBredd9701184
389RobertBjörklinUppsala MKBredd8304158
390MarcusLarssonUppsala MKSenior3383909
391GöranBorgSMK VingåkerBredd4487434
392MichaelHellblomSMK SödermanlandBredd3651388
393AntonSagrénMX StockholmBredd5973262
394FredrikHallSMK VingåkerBredd7399876
395ErikHjortsbergBotkyrka MKBredd358017
396TobiasLarssonMX StockholmBredd7571743
397ThimZanderUpplands Väsby MKElit6853859
398AndreasGöranssonLinköpings MSJunior6112313
399JacobJohanssonMälarö MCKBredd5765545
400TommyHellströmSMK SödermanlandBredd0
401MagnusKangasNord-Syd MKBredd3685349
402JoakimRosanderUppsala MCKBredd5531664
403HobbeEdbergMX StockholmBredd8722317
404JacobPonténGotlands MFBredd2040602
405AndersJakobssonMX WisbyBredd1467202
406RogerJakobssonMX Wisby 813963
407KristoferStenvallMX WisbyBredd7410585
408EliasWolrathUppsala MCKBredd1991564
409ChristerHussUppsala MCKBredd1991564
410PerHesselbergÅbågen MCKBredd1928385
411AlexanderLagerkvistSträngnäs AMSBredd4460619
412HenrikKarlssonFinspångs MSBredd3732236
413AlexanderFribergHaninge MKBredd7099240
414LarsHedenskogNord-Syd MKBredd5383365
415AndreasSkantzeJärva MKBredd1556604
416PontusKlamanGöta MSBredd37747
417JoeHedUpplands Väsby MKBredd0
418AntonPetterssonSMK VingåkerBredd6477276
419FelixWallströmArlanda MCJunior6028119
420RasmusMattssonGotlands MFBredd6792128
421DennisKarlssonMK OrionBredd6485228
422JockeSödergrenHaninge MKBredd1740851
423MattiasSöderbergNynäshamns MCKBredd7227311
424AndreasThörnrosBotkyrka MKBredd0
425AndreasTörnrosBotkyrka MKBredd6470296
426JockeAnuellMX StockholmBredd2542080
427TomasFalerothUpplands Väsby MKBredd3307439
428PärHammarstrandUpplands Väsby MKBredd6840495
429JonasSkovbyUpplands Väsby MKBredd0
430MaxRegildMälarö MCKBredd7609661
431NiclasNordlundMK OrionBredd6054130
432DanielForssArlanda MCBredd278442
433ChristianSvenssonÅbågen MCKBredd0
434ChristerAnderssonVästerås MK 5131747
435RolandFredinVästerås MKBredd1718744
436JonasSjöbergFolkare MKBredd0
437AlexanderEkforsMX StockholmBredd0
438Melker OscarssonOscarssonSMK KungsörBredd455781
439TedLindenArlanda MCBredd0
440LucasAppelKatrineholms MCCJunior4523748
441ThomasErikssonMX StockholmBredd0
442BengtKarlssonUpplands Väsby MKBredd1369672
443OscarBrolinArlanda MCJunior4878497
444AndersHedenstrandSträngnäs AMSBredd3330750
445MikaelStigenbergÅsätra MKBredd1322775
446ConnyMattssonArlanda MCBredd6621734
447MaxFärestålKarlskoga MFBredd0
448LucasAnderssonJärva MKSenior7806135
449ErikKjellinVästerås MKBredd5787368
450PerThorslund Välj klubbBredd2715812
451JohanSarstenBotkyrka MKBredd7183290
452HampusKvistFinspångs MS 0
453FredrikCarlssonMK OrionJunior5355795
454BennyJohanssonJärva MKBredd6721205
455Tommy JohanssonNynäshamns MCKBredd3535365
456Johnny WahlmanVärmdö MKBredd7235900
457HenrikHolmVärmdö MKBredd6126280
458AndreasBernehjältMX StockholmBredd7536194
459Mattias Nygårds Järva MKBredd7831089
460PerJohnssonMX WisbyBredd1796745
461Pontus SkoogMX StockholmSenior1149259
462LeonardHultGotlands MFSenior7618285
463LudvigBlombergArlanda MCJunior7153107
464RobinEdlundTäby MKBredd1001031
465NiklasEkbergNynäshamns MCKBredd6317830
466BjörnHerlinUpplands Väsby MKBredd2860836
467JesperMaadreNyköpings MSSenior1820575
468DanielEkerothFinspångs MSSenior2613464
469JohanSöderbergHaninge MKBredd3015755
470MarcusHuuskoArlanda MCJunior0
471JonasKarlssonUpplands Väsby MKBredd0
472WilliamAnderssonNynäshamns MCKBredd5514701
473SebastianBerglundNynäshamns MCKSenior1241654
474FredLindforsNynäshamns MCK 8207131
475JesperSteenGotlands MFBredd964584
476JohnnyHolmbergVästerås MKBredd5075950
477JoakimLagerkvistSträngnäs AMSBredd0
478OskarOlssonSMK VingåkerBredd9559012
479AntonEdvardsonMSK HammarenJunior6789354
480JohanSpångbergUppsala MKBredd706415
481MatsElvinLinköpings MS 1728838
482MattiasSlothusArlanda MCBredd8973931
483GustavLjungbergKatrineholms MCCJunior1354576
484RobbanMarkussonSMK VadstenaBredd2704008
485MarcusFlinkUppsala MKBredd7924196
486KalleHolmUppsala MK 3916784
487DavidFloriaUpplands Väsby MKJunior6758644
488JimmyWicksellUppsala MKElit1895683
489KristofferPetersonHaninge MKBredd677099
490RasmusNordströmMSK HammarenJunior1329808
491JohanStrömbäckMSK HammarenBredd678395
492TobiasOlanderArlanda MCBredd4166562
493JimmyHedenskogUpplands Väsby MK 3683231
494AntonBodinVästerås MKSenior0
495NiclasChramerMX StockholmBredd3886588
496LokeCallemoÅsätra MKJunior5527249
497EliasPerssonMK OrionJunior3643583
498Carl-UlricWendinUppsala MCKBredd7987896
499MattiasErikssonMK OrionBredd3262706
500Jan-EinarOxelmarkNynäshamns MCKBredd617723
501FredrikHoffbergLinköpings MSBredd6610803
502PatrickLedströmSMK VadstenaBredd6822887
503PontusErikssonUppsala MKBredd9209876
504StefanSvanbergMK OrionBredd116713
505Jimmy HenrikssonBotkyrka MKBredd2594833
506KalleKarlssonUpplands Väsby MKBredd1746762
507JoelGranathArlanda MCBredd8973931
508PatrikPetterssonKolsva MSBredd0
509NicklasSkoglundJärva MKBredd3702223
510AlexanderHedbergFMCK SträngnäsBredd0
511MacLiljenbergMSK HammarenBredd4742445
512HampusSöderblomMSK HammarenBredd4686214
513IsaacStenegärdGotlands MFJunior1999156
514RobinForsströmFinspångs MSBredd6099911
515RobinWallermanMälarö MCKBredd1572321
516ThomasErikssonMälarö MCKBredd9272023
517AlexNordvallGotlands MFBredd9323175
518TommyGranströmUmeå AKBredd1574116
519Mikael BerglindMX StockholmSenior576632
520JonathanSköldJärva MKBredd6664541
521Per-ErikBlanckVästerås MKBredd760049
522TomasSjöholmJärva MKBredd4695848
523JoakimHillströmFinspångs MSBredd7093016
524WilliamDawidAMF SödertäljeJunior1932801
525DennisLieknaSträngnäs AMSBredd127120
526Hanna Olsson Sjöberg Upplands Väsby MK 3599132
527Rockstar14OlssonUppsala MCKEngång0
528SpencerFyhrHedesunda CKBredd7350762
529DanielSellénUpplands Väsby MKBredd0
530NickyKarlssonLinköpings MSBredd1162951
531JesperFranssonMK OrionBredd683274
532AndreasMessingMK OrionEngång0
533NicklasErikssonMCK 4 AllBredd4199916
534Christoffer CarlssonNynäshamns MCKJunior5603770
535JesperDahlströmGotlands MFBredd6792128
536DexterNilssonArlanda MCJunior7457604
537PeterHeinonenVästerås MKBredd9722618
538OscarKarlsson SMK SödermanlandBredd2449336
539MarcusKarlssonSträngnäs AMSBredd0
540EricBrownFMCK StockholmSenior0
541SimonRosénMX StockholmBredd7833948
542OlleLöthmanÖsthammars MKBredd1375010
543SivertLindstedtFMCK Gotland 0
544JohanStrömstedtUpplands Väsby MKBredd768040
545ThonyDahlströmGotlands MFBredd0
546JohnNyströmÖsthammars MKSenior454278
547KalleGarpedalNynäshamns MCKBredd5036777
548VictorLindahlSMK Kolmården 0
549OscarNisbethArlanda MCBredd9367195
550AndreasJeppsonAMF SödertäljeBredd0
551MarkusDjursonJärva MKJunior4959515
552AndreasWedellLinköpings MSBredd2576895
553LuddeSehmanArlanda MCBredd6403935
554RobinWissGöta MSBredd6834103
555JohanWestermarkNynäshamns MCKSenior6149838
555EmelieDahlMälarö MCKJunior4686474
556FredrikSondellMälarö MCKBredd0
557JonasHelsvikMX StockholmEngång0
558FredrikNobinderMälarö MCKBredd1835018
559DanielHellströmVärmdö MKBredd5731296
560DavidHöglundÖrebro MKSenior5349315
561PeterAxelssonFolkare MKBredd1727281
562FreddieEdvardsson LarssonArlanda MCBredd6942212
563PatrikAltbergArlanda MCEngång3335284
564Olov GyntVästerås MKSenior6289675
565BjörnZetterströmGöta MSBredd4190197
566MagnusAhlströmVärmdö MKBredd4963423
567HenrikEnockssonMX StockholmBredd6155649
568PatrikAltbergArlanda MCEngång3335284
569Pontus SenkeMX StockholmBredd6871596
570ThomasSjögrenVärmdö MKSenior6915988
571JimmieErikssonVästerås MKBredd6187636
572Benjamin LövgrenMSK HammarenBredd7040774
573SimonWendinUppsala MKBredd598925
574MikaelEkbomSMK VingåkerBredd9088510
575ThomasEngstrandVärmdö MKSenior0
576StefanAdengårdSträngnäs AMSBredd0
577JoakimWesterlundSträngnäs AMSBredd1238425
580JanneAnderssonVärmdö MKBredd1936310
581AlexBrandowLinköpings MSElit6119273
582ThomasLöfgrenGöta MSBredd1414181
583MelkerOscarssonSMK KungsörBredd455781
584DanielBohlinSMK SödermanlandBredd2608616
585EmanuelGranholmGöta MSBredd8047803
586Ludvig Hellberg IsakssonLinköpings MSJunior4592726
587Johnny BäckströmNynäshamns MCKBredd5301896
588AndreasZanderGöta MSSenior1024601
590PatrikJohansenMälarö MCKBredd7198114
591TomJohansenMälarö MCKBredd7190780
594JordanLoodUpplands Väsby MKJunior8412127
595FredrikBergJärva MKBredd8883137
596JohanLarssonUppsala MCKBredd624253
597AntonNagyUpplands Väsby MKJunior3553862
598IsakHolmNynäshamns MCKBredd5603770
599AlexanderHedbergFMCK SträngnäsBredd0
600LinusHärdelinSMK Östgöta MCJunior3452354
601PeterJohanssonMSK HammarenBredd0
602MarkusJonssonSMK VadstenaBredd8108396
603StefanNordströmMX StockholmBredd1874295
604Christoffer LarssonArlanda MCBredd4878497
605DanielMalmgrenSMK Östgöta MCBredd4129363
606CristofferLindbergSMK VadstenaBredd0
607RogerSvenssonFinspångs MSBredd5286272
608AntonHolmNynäshamns MCKJunior308230
609HenrikPoulsenTäby MKBredd0
610Jens JohanssonUppsala MKBredd0
611OveEkengrenArlanda MCBredd310669
612RichardKitzbergerUpplands Väsby MKBredd4065006
613ChristianSandsundUpplands Väsby MKBredd4560605
614FredrikErikssonUppsala MCKBredd171326
615PatrikÖholmMälarö MCKSenior8320202
616RasmusSjööMälarö MCKJunior8727731
617GustavRondahlGotlands MFBredd4772470
618ChristianMäenpääMSK HammarenBredd9074220
619JoachimNordénMSK HammarenBredd2039770
620TommyNybergJärva MKBredd1686270
621RasmusGreenÅsätra MKBredd5357198
622RobinJanssonArlanda MCBredd0
623ViktorNikanorssonVärmdö MKBredd4510270
624MagnusErikssonSträngnäs AMSBredd0
625OscarRoothHaninge MKJunior3489816
626RobertNeroNynäshamns MCKBredd9288551
627KennethJanssonUpplands Väsby MKBredd0
628MikaelSandgrenUppsala MCKBredd461355
629JonathanFornanderHaninge MKJunior1832639
630TomBlomgren SMK VingåkerSenior0
631MikaelSimonssonBotkyrka MKBredd86208
632PhilipDahlingGotlands MFBredd0
633DennisLarssonKatrineholms MCCBredd8025146
634RickardRamstedtSMK VingåkerBredd9088510
635FredrikLundgrenÅbågen MCKSenior1961295
636ErikStrömArlanda MCBredd1832350
637HampusStrömFMCK StockholmBredd0
639Daniel Andersson MSK HammarenBredd8873875
640UlfEnvallMSK HammarenBredd3358477
641PatrikEkströmUppsala MCKBredd1128895
642AlbinOldenburgSträngnäs AMSBredd1859442
643MartinLenstadÅsätra MKBredd5632913
644DanGustafssonÅsätra MKBredd7254871
645MartinNilssonArlanda MCBredd2589074
646ThomasJohanssonLinköpings MSBredd1110468
648DavidEdénÅbågen MCKBredd9937607
649MikaelThorén Strängnäs AMSBredd304411
650SimonLiljaUpplands Väsby MKBredd9498785
651MatsKimbyJärva MKBredd9779122
652PeterBroddSMK SödermanlandBredd0
653PontusLieMSK HammarenBredd0
654EmmyLundgrenMX Wisby 0
655TomasJohanssonSMK KolmårdenBredd7111040
656NiclasPetterssonMX WisbyBredd0
657NiklasErikssonMX StockholmBredd6152964
658NiklasLiljaUpplands Väsby MKBredd9498785
659BjörnJohanssonVästerås MK 211613
660JimLogingerUppsala MKBredd7325918
661JesperKällbergÅsätra MK 5226982
662JimmyReinholdssonTäby MKBredd6597123
663DanielJohanssonTäby MKBredd0
664EmilWendinUppsala MKSenior3154040
666PontusWesterlundMSK HammarenBredd8916803
667TimJohanssonLinköpings MSBredd5769088
668AndersLarssonGöta MSBredd4311358
669PeterFyhrHedesunda CKBredd6920275
670Stefan Höft MK OrionBredd883753
671UrbanLundinSMK VingåkerBredd4077405
672FredrikJohanssonMSK HammarenBredd3733998
673MatsJohanssonMSK HammarenBredd6860364
674MikaelDahlbergMX StockholmBredd1666359
675ErikWalldénHedesunda CKBredd5113689
676NiklasWimanSMK Östgöta MCBredd0
677AlbinAnderssonMX StockholmBredd3058485
678ThomasMalmquistFolkare MKBredd2325930
679Henrik ÅsbrinkUpplands Väsby MKBredd5706570
680PerHedenbeckJärva MKBredd30564
681MathiasBoggMSK HammarenBredd4653799
682EmilEngströmArlanda MCBredd3938098
683CharlieLövenhamnJärva MKBredd0
684PierreAnderssonMK OrionBredd8120814
685JesperStarkMK OrionBredd8170386
686JoakimStorängMK RimoBredd0
687RickardBackNord-Syd MKBredd6227992
688KevinKemppainenKatrineholms MCCBredd3020928
689TeodorHerlinUpplands Väsby MKBredd310669
690MatthiasBomanMX StockholmBredd9948122
691NickeHolmstedtArlanda MCEngång0
692DanneKarlssonVästerås MKElit2462052
693FredrikNappariNynäshamns MCKBredd8683807
695HampusSirugoMSK HammarenBredd6783915
696RobertRosenbergMX StockholmEngång0
698JesseWillstedtJärva MKBredd9313230
699LarsLarssonUpplands Väsby MKBredd737119
700Martin SverkerLinköpings MSBredd5081276
701EmilRönnUppsala MKJunior820735
702TommyEngblomArlanda MCBredd2671388
703RobertMobergMX StockholmBredd0
704DennisEngblomArlanda MC 0
705LarsLindellUppsala MCKBredd370125
706StefanNorströmVästerås MKBredd1739863
707KevinFärestålKarlskoga MFJunior0
708DanielNeveliusLinköpings MSSenior1533735
709NicklasPalmUpplands Väsby MKBredd0
710RobertJohanssonUppsala MCKBredd0
711UlfEkengrenArlanda MCBredd1688664
712TorbjörnGrundinArlanda MCBredd0
713PaulBaddockÅsätra MKBredd2661802
714RickardDawidAMF SödertäljeEngång1932801
715ErikBergmanSträngnäs AMSBredd7168045
716FransAnderssonGotlands MFBredd4650286
717HansErikssonKilsbergens MKBredd2329628
718JoacimJohanssonUppsala MCKBredd551544
719MartinPalmqvistMSK HammarenBredd3235332
720LudwigP RundströmSMK VadstenaBredd9105059
721JacobWessénLinköpings MSBredd3540746
722PatrikRosendahlUpplands Väsby MKBredd3748073
723MatsJohanssonGotlands MFBredd293278
724NikhilBourekÅsätra MKSenior0
725DanielShepherdFinspångs MSBredd8885556
726Mikael OhlsonNynäshamns MCKBredd1539893
727TedKalenArlanda MCBredd0
728MarcusGredingerMK OrionJunior2837897
729JohanHyreliusLinköpings MSBredd0
730MarcusJohanssonSMK VadstenaJunior1836175
731MattiasJohanssonSMK VadstenaJunior5993102
732JimmyLarssonRasbo MKBredd0
733PatrikEronen Arlanda MCBredd5842713
734MikaelDyreniusSträngnäs AMSBredd7602790
735Simon Wallenberg Järva MKBredd0
736ChristopherVärnqvistÖsthammars MKBredd7704268
737Christian LoklintMX StockholmBredd5148284
738MagnusPerssonSMK TierpBredd5233138
739JimmyHallbergJärva MKBredd503827
740PatrikHjerpeUppsala MKBredd53343
741FredrikNilssonFinspångs MSBredd7955718
742ClaesHellbergVärmdö MKBredd4809093
743JohanSöderbergMK OrionBredd1719659
744TimothyJernsboLinköpings MSBredd0
747Nicklas Brännström Haninge MKBredd66064
748JonasEricssonSMK MotalaBredd3501496
750ErikHanssonUpplands Väsby MKBredd0
751DanielRålinMX StockholmBredd8645064
752StefanPålssonMX StockholmBredd8746781
753LukasBergHaninge MKElit6936859
754MarkusWallUppsala MKSenior6714195
755JoakimCederlundGotlands MFBredd8909531
756Tobias GustafssonÅsätra MKBredd1520736
757LinusCarlssonUppsala MKBredd1335789
758Marcus BjurvénVärmdö MKSenior267934
759KevinFlodinJärva MKJunior1431576
760CharlieForsgrenKatrineholms MCCBredd8933398
762MikaelNiemiFolkare MKBredd6875060
763OlleHuuskoArlanda MCBredd0
764KimGrandellÅlands MKBredd7941505
766TimJanckeJärva MKBredd0
767ChristianJohanssonLinköpings MSBredd1895551
768StefanAnderssonArlanda MCBredd2385379
769AlexanderJohanssonLinköpings MSBredd8647033
770ChristoferStorckSMK TierpBredd5365401
771DennisKarlssonSträngnäs AMSBredd2415639
772StefanJönssonMX StockholmBredd197250
773JohanSöderbergMK OrionEngång0
774AlexanderGustafssonMK OrionSenior3970225
775PhilipErikssonGöta MSBredd2878342
776CarlErikssonMX StockholmBredd0
777PeoLuttemanNord-Syd MKBredd180854
778PhilipNorbergJärva MKJunior7071274
779Christer AxemyrKatrineholms MCCBredd0
780DanielOlssonUppsala MCKBredd1921186
782TorbjörnAsplundSMK UppsalaBredd2268828
784PatrikSivermalmGöta MSBredd2852108
785PeterHöglanderVästerås MKBredd8603688
786FrederikDambergNord-Syd MKBredd5997016
787RobertFärestålKarlskoga MFSenior0
788AndreasOlssonUppsala MCKBredd0
789PontusStadenbergSMK MotalaSenior1325627
790Dennis Viktorsson RifveUppsala MCKBredd4893802
792KevinJohansenUpplands Väsby MKSenior4034978
793Marcus ÄdelFolkare MKBredd1375907
794DavidRydlinmarkLinköpings MSBredd4956807
796DavidJakobssonMX WisbyJunior9669460
797AlexanderDahlénUppsala MCKEngång2283693
798FredrikHagströmVästerås MKBredd2146644
799TomasGrenlerJärva MKBredd3117762
800RonnieStavinMX StockholmBredd4463430
801PeterOlssonÖsthammars MKBredd549821
802JohanRystedtArlanda MCBredd5629827
803SebastianKarlssonMälarö MCKBredd6520212
804GabrielLosellÖrebro MKBredd0
805RichardKarlssonÅbågen MCKSenior2036994
806AdamKarlssonUpplands Väsby MKJunior8376961
807Martin JanssonArlanda MCBredd9077230
808LucasBerglindGöta MSSenior4388178
809RikardNyhrénSträngnäs AMSBredd8727354
810RogerNordlander Haninge MKBredd2028968
811AnnicaEkengrenArlanda MCBredd992915
812AntonAnemarJärva MKBredd0
813JohanFunkGotlands MFBredd303172
814LasseWedén Uppsala MKBredd2293258
815BengtAnderbergNynäshamns MCKBredd1862316
818Sebastian HuvellSMK VadstenaBredd6172561
820JanKingelinMX StockholmBredd187790
821PatrickJohanssonMSK HammarenBredd758915
822FredrikWallinSträngnäs AMSSenior4681043
823AndreasHultmanSMK Östgöta MCEngång1777543
826SebastianFrödinHaninge MKJunior1860482
827ChristofferForsströmFinspångs MSBredd6847018
828Tomas PerssonUppsala MCKBredd1102791
830DennisLindqvistMK OrionSenior1274002
831SimonNordinSträngnäs AMSBredd0
832AndreasErikssonUppsala MKBredd9416580
833SebastianPollackGotlands MFBredd447381
834OlleLöthmanÖsthammars MKBredd1375010
835MatsHasselbomJärva MKSenior7713274
838JohnnyAlgothsson Katrineholms MCCBredd0
840ChristopherNilssonUppsala MCKBredd187898
841HenrikCamitzMSK HammarenBredd1234
842PatrickGissbergTäby MKBredd0
843LeonAlmqvistMX Stockholm 6808814
844JörgenHuvellSMK VadstenaBredd5553722
845DennisJohanssonSträngnäs AMSBredd0
846Mika PitkänenJärva MKSenior0
847PontusSjögrenVästerås MKBredd5993939
848MathiasSteningSträngnäs AMSBredd7753005
849OscarGrahnSträngnäs AMSBredd2051902
850WillyNordinKatrineholms MCCEngång0
851IvoMeltsasÅlands MKSenior7770981
852RickardRodestrandMSK HammarenBredd41722
853KristianMåforsGöta MSBredd5980855
854AndersGustafssonTäby MKBredd0
855TonyLarssonSträngnäs AMS 0
857RobertJanssonÖsthammars MKBredd9302123
860KimSöderströmAMF SödertäljeBredd3037140
863ReserveratTA   
865DennisPerssonNynäshamns MCKEngång0
866HannesEliassonSMK VingåkerJunior6503406
867LinusGöranssonMK OrionJunior8594531
868PhilipKemppainenKatrineholms MCCBredd1187071
869AndersLundinÅbågen MCKBredd9312368
870ChristianArderusMSK HammarenBredd0
871Carl-gunnarNormanHaninge MKBredd5523188
872Stefan DeublerÅbågen MCKBredd5189289
874JohanNordlingSträngnäs AMSBredd0
875JonnyBrinckNord-Syd MKBredd6227992
878AdamFasthKatrineholms MCCElit4552645
879OscarLundinBotkyrka MKJunior0
880Max HuvellSMK VadstenaJunior0
881ChristofferNygrenMX StockholmEngång0
882Christoffer BohlinSMK SödermanlandBredd8714098
883AlexanderSöderbergNyköpings MSSenior1118340
884JohanCarlssonSMK SödermanlandBredd1870601
885PatrickEricsonGöta MSBredd9815986
886KlasÅnhageArlanda MCBredd1420717
888JoakimBågeNynäshamns MCKSenior5774392
889CeciliaAxemyrSträngnäs AMSBredd6419065
890MattiasHoppMSK HammarenBredd4842741
891HenrikJohanssonVästerås MKBredd0
893JohanAmbelinLinköpings MSBredd0
895PatrikVrethedMSK HammarenBredd6710361
896StefanGustavssonÅbågen MCKBredd315993
898PatricNordinKatrineholms MCCJunior8194924
899NicklasFagerlundMX StockholmBredd0
900PatrickJansonUpplands Väsby MKBredd7259777
901DennisPetterssonSMK VadstenaBredd7971539
903JörgenÖhmanKolsva MSBredd7679731
904MattiasÄdelSala MSKBredd7721112
907JesperSchillingFinspångs MSJunior5233636
908NiclasHallringUpplands Väsby MKBredd7235585
909VictorNiskalaTäby MKJunior7925249
910FilipMalmstenKatrineholms MCCJunior3719383
911AlexJohanssonSMK MotalaJunior7518014
913JerryJohanssonÅbågen MCKBredd5241614
914AndreasSundbergGöta MSBredd1135374
915NiklasFunsethGöta MSBredd4522596
916LinusLarssonMK OrionBredd7105517
917TomasErikssonMK OrionBredd1053447
918ThomasPetterssonMSK HammarenBredd434075
919JonnyBrinckNord-Syd MKBredd6227992
920MånsOldenburgSträngnäs AMSBredd9196875
921AndersSydborgLinköpings MSBredd9217758
922PärTholanderMX StockholmBredd3728666
923FredrikKindstrandMX StockholmBredd1152898
924MagnusKindstrandMX StockholmBredd1555309
925HampusFalkLinköpings MSEngång1722211
926JoachimOnkenhoutDanmarks MKBredd5777558
927NiclasDahlströmGotlands MFBredd7494127
928LinusDahlströmGotlands MFBredd4988151
929MichaelAnderssonLinköpings MSBredd3163152
931PatrikAnderssonSMK Östgöta MCBredd6917684
932AlexanderAholaMX StockholmBredd358017
933HampusOldenburgSträngnäs AMSBredd1743462
934TedRamströmMSK HammarenBredd0
935TedReutersköldHisingens MKBredd1565652
937JesperStrandellUppsala MKBredd1813383
938AlexanderTedenlindUpplands Väsby MKBredd3537290
939Daniel LindUpplands Väsby MKBredd4910772
940HenrikNidmarkVästerås MKBredd3629714
941Fredrik Nidmark Västerås MKBredd9554241
942TorbjörnEngströmGotlands MFBredd1993145
943RobinKoittiFilipstads MCBredd0
944GustavBillingSala MSKEngång0
946ViktorSamuelssonMX StockholmBredd7698660
947PärMillbergMX StockholmBredd6602664
949JonasAhlqvistNynäshamns MCKBredd1487021
950Clas-göran Carlsson Sala MSKBredd0
952SebastianMattssonUpplands Väsby MKEngång0
953AntonBodinVästerås MKBredd0
956TobiasNenkertDanmarks MKBredd0
957TobiasLundgrenUpplands Väsby MKBredd581723
959RobinWitt ÅbergÅbågen MCKBredd5272179
960SebastianStrömKatrineholms MCCBredd0
961AndersBernhardssonSMK SödermanlandBredd560849
962PelleLymarÅbågen MCKEngång5989745
964JariPeräahoMX StockholmBredd4433260
965AntonGunnstedtFinspångs MSJunior5039690
966WilliamJanssonMK OrionBredd475363
967KrilleGustafsson SMK VadstenaBredd7459446
969KevinEdlundTäby MKBredd1001031
971JörgenKarlssonUpplands Väsby MKBredd0
972PeterOlofssonGotlands MFBredd897217
974KristofferLöfvingMX StockholmBredd577724
975TomJohanssonGotlands MFBredd4650286
976RonnyBöhlinUpplands Väsby MKBredd2096689
977DanielBrunstedtSMK SödermanlandBredd1542702
978AndreasFlodénSMK VingåkerSenior321217
979HermanKullanderGotlands MFBredd362446
980TobiasLindbomGöta MSJunior83300
981MattiasNordströmArlanda MCBredd0
982MagnusPetterssonVärmdö MKBredd771785
983PeterCarlssonMX StockholmBredd2059204
985PälleJäderholmSMK KungsörBredd0
986OskarForssArlanda MCSenior0
987JohanOlssonSträngnäs AMSSenior0
988MikaelKarlssonBotkyrka MKBredd290977
989OskarHultgrenGotlands MFBredd6792259
990GustavHallgrenGotlands MFJunior7119816
991MikaelPetersonFinspångs MSBredd359681
992BenjaminMattssonGotlands MFBredd6506140
993FredrikJohanssonSträngnäs AMS 0
995Pontus Kempe MX StockholmBredd7092434
996DennisRawetMX StockholmBredd9724239
997DanielKibyNynäshamns MCKBredd8434170
998RobertKvarnströmGotlands MFSenior2817700
999Thomas Johansson FMCK StockholmBredd0
1000RobinWicksellUppsala MKBredd428769
1001Adam RedinMX StockholmSenior7078917
1010BjörnGebeniusGotlands MFBredd8964514
1011KimAndreassonJärva MKBredd8976533
1012StaffanTombergMX StockholmSenior6775345
1018SakariasTangenSMK TierpBredd2620948
1020LarsKällängeBollnäs MKBredd8766788
1023AndersStenfeldtUpplands Väsby MKBredd1471817
1024Peter LydellÖsthammars MKBredd3596585
1050NicklasNilssonUpplands Väsby MKBredd3209874
1067BjörnFredrikssonNord-Syd MKBredd5341897
1079StefanBågenholmUpplands Väsby MKBredd4285450
1091ChristianMagnussonMK OrionBredd6180511
1096KevinBromanMSK HammarenBredd1111111
1100KeithSvenungssonArlanda MCBredd7344163
1102JimmyNordénMSK HammarenBredd418207
1110Sven-åkeHillgrenÅsätra MKSenior0
1111ThomasSöderbergDanmarks MKBredd889826
1112JoakimÖhlinUppsala MKBredd7623830
1117Björn CarlssonBollenkollen MKBredd0
1122MikaelRambinLinköpings MSBredd7440775
1126BenjaminTangenSMK TierpBredd0
1131UlfHåkanssonMK OrionBredd9352326
1133AlfKarlssonUppsala MKEngång9186963
1152GabrielLosellÖrebro MKBredd9242647
1165JoakimPetterssonÖsthammars MKBredd4529290
1168MichaelWahlströmUpplands Väsby MKSenior1419106
1175HenrikEkmanFolkare MKBredd8304998
1177NicklasEkwallArlanda MCBredd5810748
1184Ronnie EdbergUpplands Väsby MKBredd6871067
1200NäslundJohanUpplands Väsby MKBredd2012832
1203SvanteKoljoFinspångs MSJunior1550809
1211Görgen YtterbergMK OrionBredd7260186
1212UrbanHagmanArlanda MCBredd8448438
1217PeterHagfalkSMK KolmårdenBredd4955350
1220OscarBergqvistUpplands Väsby MKBredd3789921
1224AndersJohansson Arlanda MCBredd0
1242PierreTörnhultAMF ÅrsundaBredd2440098
1268DanielMannervikUpplands Väsby MKBredd0
1280ChristofferHärnlövGotlands MFBredd6610803
1296AntonHasselgrenTäby MKEngång3258543
1321BjörnCarlbergLinköpings MSBredd7966231
1333JesperAbrahamsson AMF SödertäljeJunior1490743
1337DanielEknerNynäshamns MCKBredd6403195
1350ChristofferSilfverstenUppsala MKElit5204202
1351JeffOxelmarkAlfta-Edsbyn MCKElit8760209
1354VikingLindströmMK OrionJunior1972889
1355FabianJonssonNynäshamns MCKJunior9666614
1415LudvigWahlgrenÖsthammars MKSenior4633867
1417FredrikLundbergSträngnäs AMSBredd2360043
1450Oliver Karlsson AMF SödertäljeJunior4883142
1471MagnusFrostSMK KolmårdenJunior6436643
1478EmilMelkerssonSMK Östgöta MCJunior4215208
1481RickardFrostSMK KolmårdenJunior6580423
1499AntonOlssonMK OrionJunior8419420
1511Jonatan UddmanLinköpings MSBredd5954134
1634DanielAnderssonMSK HammarenBredd8873875
1680JonasJohanssonSMK VadstenaBredd0
1710FilipIsakssonUppsala MKJunior7604487
1711TobiasBöhlinKatrineholms MCCElit8935046
1716HansErikssonKilsbergens MKBredd2329628
1773KenSvanbergÖsthammars MKBredd2048191
1774WilliamLindholmGöta MSBredd5554084
1811HugoJohanssonLinköpings MSJunior6210016
1827OscarCarlssonSMK VingåkerEngång0
1830BjörnAnderssonMSK HammarenBredd7726524
1864JonasSöderbergGotlands MFBredd4173079
1915ViktorBergkvistRättvik Boda MKJunior5194636
1941FredrikOlssonMorgongåva MFBredd1200741
1964PatricAnderssonUpplands Väsby MKBredd0
1975Stewen HällMK OrionBredd8976378
1992PatrikSöderlindMX StockholmBredd0
1993FilipGrönlundTäby MK 0
1996EinarSpjutSMK VingåkerJunior4077354
1999NiklasSvenssonUpplands Väsby MKBredd0

    

 

Östra Motorcykel- och Snöskoterförbundet